Reklam
Bugun...
Reklam


Başkan Gözükara'dan PKK'ya Sert Tepki!
Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit-Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Gözükara dernek olarak yaptıkları ortak basın açıklamasında...

Başkan Gözükara'dan PKK'ya Sert Tepki!
+ -

Türkiye Harp Malulü Gaziler-Şehit-Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Gözükara dernek olarak yaptıkları ortak basın açıklamasında, Bölücü terör örgütü mensuplarını, çoluk çocuk demeden sivil vatandaşları katleden, kahpe pusularda asker, polis ve korucularımızı şehit eden eli kanlı teröristleri koruyan, himaye eden, bölücü terör örgütünün başı, çocuk katili bir alçağın heykelini Ankara'ya dikeceğiz diyerek Türkiye Cumhuriyeti Devletine aklı sıra kafa tutan bir hainin salıverilmesi istemek, bu yönde devletin savcısına, hakimi'ne ayar vermeye çalışmak, vatan haini alçaklarla beraber olmak demektir.Sıfatı, makamı ne olursa olsun hiç kimse Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin düşmanı, asker, polis, sivil binlerce insanımızın katili vatan haini alçakların avukatlığına soyunmasın ve sabrımızı sınamasın. Vatanımız bölünmesin, bayrağımız inmesin, ezan sesimiz dinmesin diye vatan hainleriyle sürdürülen mücadelelerde gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizin kanlarıyla sulanan vatan topraklarımızı it postallarıyla çiğnetmeyeceğiz.

Aziz şehitlerimizin canlı şahitleri gaziler olarak şehit ailelerimiz ile birlikte, gerek olduğu anda gözümüzü kırpmadan bu vatan hainlerine ve yardakçılarına karşı, devletimizin yanında yer alarak mücadele etmeye hazır olduğumuzu Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şubesi yönetim kurulu ve üyeleri olarak bir kez daha ifade ediyoruz.

Dışardan yada içeriden, nereden gelirse gelsin, cennet vatanımıza ve aziz milletimize göz diken , canına, malına, birliğine, bütünlüğüne göz diken ne kadar vatan haini ve bu satılmış alçakları koruyan sözüm ona siyasi varsa karşılarında daima bizi bulacaklardır. Demokrasi demek vatana ihanet etmek değildir. Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi , " Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç ödenecek bedeli olur." Kim ihanet ederse bedelini de misliyle öder. Bu duygu ve düşüncelerimizi kamuoyu ile paylaşıyoruz şeklinde konuştu.

Ne Mutlu Türküm Diyene...

Bülten: malatyagundemozel.com


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI