Bugun...


TTEMF Başkanı Taylan'dan Malatya Ve Elazığ'a 'Geçmiş Olsun' Ziyareti
Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı Hacı Ali Taylan beraberindeki oda başkanları ile depremden zarar gören Malatya'da bir takım gezi ve incelemelerde bulundular.

TTEMF Başkanı Taylan'dan Malatya Ve Elazığ'a 'Geçmiş Olsun' Ziyareti
+ -

Merkez üssü Elazığ’ın Sivrice ilçesi olan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Malatya'ya gelen Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı  Hacı Ali Taylan beraberindeki oda başkanları, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren,geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundu.

Elazığ ve Malatya'da meydana gelen deprem sonrası Malatya'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulunan  Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu Başkanı  Hacı Ali Taylan

Kahramanmaraş Emlakçılar Odası Başkanı Murat İldeniz

Kilis Emlakçılar Odası Başkanı  İsmail Cem Eryılmaz

Diyarbakır Emlakçılar Odası Başkanı Ayhan Erdoğan Ve Lezgin Bozarslan

Şanlıurfa Emlakçılar Odası Başkanı  Selahattin Tokmak

Malatya Emlakçılar Odası Başkanı Ali Özgül

Elazığ ve Malatya da meydana gelen deprem sonrası kooperatif başkanı Ali Evren’e geçmiş olsun ziyaretinde  bulundular. Geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu başkanı ve beraberindeki heyete teşekkür eden Kooperatif Başkanı Ali Evren Birinci Derecede deprem bölgesi olan ilimizde yeni yapılacak olan binaların belediye ve yapı denetim firmaları tarafından detaylı Bir şekilde incelenmelidir dedi. Başkan Taylan; Depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun, Yüce Allah’tan aziz milletimizi ve ülkemizi her türlü felaket ve musibetten esirgemesini niyaz ediyorum.  Elazığ ve Malatya’da hayatlarını kaybeden kardeşlerime bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum Yaralılara da Allahtan şifa diliyorum"  ifadelerini kullandı.

Haber:malatyagundemozel.com


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI