Reklam
Bugun...


VİDEOLU HABER.. Gürkan’dan Gazeteciler ve televizyoncular Cemiyeti’ne ziyaret
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'dan, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti'ne (MGTC) ziyaret.

VİDEOLU HABER.. Gürkan’dan Gazeteciler ve televizyoncular Cemiyeti’ne ziyaret
+ -

 

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'dan, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti'ne (MGTC) ziyaret. Gürkan ziyarette, yerel basının güçlendirilmesi noktasında bir fon oluşturulması gerektiğini vurguladı.

Battalgazi ilçesi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, tarafından MGTC'ye gerçekleştirilen ziyarette, Gürkan'ı MGTC Başkanı Kemal Deniz ile MGTC yönetimi karşıladı. Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren MGTC Başkanı Kemal Deniz, "Sayın Başkanımız, Cemiyetimizi ziyaret ederek, gazeteci ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla sohbet etmek amacı ile aramızda bulunuyor. Biz kendileri ile zaman, zaman birlikte olup, Malatya'da basının, gazetecilerin, özellikle sahada çalışan muhabir arkadaşların, sorunlarını değerlendiriyoruz. Sağ olsun çok yakından takip ediyor kendileri bu konuyu" dedi.

"Toplumun duyu organları olarak değerlendiririz"

Cemiyet ziyaretinde değerlendirmelerde bulunan Başkan Gürkan ise yerel basının yaşatılması noktasında devletimizin bu konuda ileri ki aşamalarda bir fon oluşturması gerektiğini vurgulayarak şunları söyledi: "Burada bulunmaktan ve ziyaretten etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Biz gazete ve basın kuruluşlarını, toplumun duyu organları olarak değerlendiririz. Toplumdaki hadiselerin, insanlara aktarılması, haberlerin topluma duyurulması noktasında hakikaten kamusal anlamda güzel bir görev ifa ediyorlar. Bu anlam da bütün, basında çalışan arkadaşlarımızı kutluyorum" diye konuştu.

 

Gürkan’dan Gazeteciler ve televizyoncular Cemiyeti’ne ziyaret

Gürkan’dan Gazeteciler ve televizyoncular Cemiyeti’ne ziyaretHABER VİDEOSUYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI