AP İl Başkanı Altındağ'dan Başhekim Aktürk'e Ziyaret

Adalet Partisi (AP)Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ, Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erdal Aktürk'ü makamında ziyaret etti.

AP İl Başkanı Altındağ'dan Başhekim Aktürk'e Ziyaret
30 Mayıs 2021 - 15:54
Adalet Partisi (AP)Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ, Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erdal Aktürk'ü makamında ziyaret etti.

Koronavirüs sürecinde gösterdikleri fedakârlık ve özverilerinden dolayı sağlık çalışanlarını tebrik eden Adalet Partisi (AP)Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erdal Aktürk'ü makamında ziyareti etti.

Başhekimlik Makamında gerçekleşen ziyarette, Malatya il başkanı İbrahim Altındağ, Battalgazi İlçe Başkanı Hakan Sevim, Battalgazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Hacer Taş, Teşkilat Başkanı Tülay Sevim, Battalgazi İlçe Basın Sözcüsü Sümeyye Barman ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Ziyaret esnasında konuşma yapan Başkan Altındağ,

"Değerli hocamız Prof. Dr. Erdal Aktürk’e ve Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Mehmet Murat Altındağ’a Tüm sağlık çalışanlarımızın da Allah yardımcısı olsun. Onlara destek ve yardımcı olmaya bizler de her fırsatta devam edeceğiz. "dedi.

Korona virüs sürecinde büyük caba sarf eden Prof. Dr. Erdal Aktürk Hocamıza ve sağlık çalışanlarımıza bizler vatandaş olarak yapacağımız destekler ile bu salgın hastalığı fazla yayılmaması için maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak salgının en azim hale getirmemizdir diyen Başkan Altındağ. Bizler vatandaşlık görevimizi yerine getirirsen ve kurallara uyarsak en yakın zamanda bu salgın denen hastalıktan bir an önce kurtulmuş oluruz. Kurallara uymayan vatandaşlarımızı da bu konuda uyarmamız lazımdır dedi.
Başkan Altındağ, son zamanlarda yaşanan sağlık çalışanlarına saldırı olayını kınayarak, “Her kim tarafından ve ne nedenle yapılırsa yapılsın, sağlık çalışanlarını hedef alan sözlü ve fiili saldırılar asla kabul edilemez” dedi.

İki yılı aşkın süreden beri ciddi bir pandemi sürecinin yaşandığını dile getiren Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Erdal Aktürk ise: “Hükümetimizin, devletimizin büyük desteği yerelde. Siyasi erklerin ve tüm kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının yoğun desteğiyle başarılı bir süreç geçiriyoruz. Bu sıkıntılı sürecin güzel gitmesi için tüm kurallara uyulmasını istiyoruz. Bu salgının yayılmaması için vatandaşlarımızın evde kalması, mümkün olduğunca sosyal mesafeye uyulması gerekiyor. İnşallah yazı güzel geçirebilmemiz için bu süreci biraz sıkıntılar oluşturmakla beraber evde kalarak, maskesiz dışarı çıkmayarak, sosyal mesafeyi koruyarak yaşamaya devam edelim” ifadelerini kullandı.
Başhekimi Prof. Dr. Erdal Aktürk, Adalet Partisi Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ’a ve yönetimine ziyaretinden dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederken bu zor günlerimizde bizleri yalnız bırakmayarak morel desteği için Başkan Altındağ’a teşekkür etti.

Haber: malatyagundemozel.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum