Başkan Altındağ'ın Kurban Bayramı Mesajı

Adalet Partisi (AP)Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ, Kurban Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Altındağ'ın Kurban Bayramı Mesajı
18 Temmuz 2021 - 23:45
Adalet Partisi (AP)Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ, Kurban Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Adalet Partisi (AP)Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ, Malatyalı hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı kutlarken, "Millet olarak sahip olduğumuz en önemli özelliklerimizden biri, birlik ve dayanışma ruhumuz; her şartta bizi birbirimize yakınlaştıran paylaşma duygumuzdur. Kurban Bayramı, inanıyorum ki; koronavirüse karşı tüm tedbirleri alarak bu özelliğimizi perçinlememize vesile olacaktır" dedi.


Adalet Partisi Malatya İl Başkanı İbrahim Altındağ, Kurban Bayramı mesajı yayınlarken, şu ifadeler yer verdi: “Bayramlar birlik ve beraberliğin, toplumsal dayanışmanın en üst safhada yaşanmasına vesiledir. Millet olarak, gönül dünyamızı sonuna kadar açtığımız her bayram, bizi daha da yakınlaştırır.  Bu Kurban Bayramı'nı zorlu bir sürecin, pandemiye karşı milletçe verdiğimiz büyük bir mücadelenin ardından karşılıyoruz. Millet olarak sahip olduğumuz birlik ve beraberlik ruhunun, verdiğimiz mücadeledeki başarıyı nasıl etkilediğini hep birlikte gördük ve yaşadık. Tüm dünyanın altında kaldığı illete karşı; örnek gösterilen bir devlet-millet dayanışması sergiledik. Ne mutlu ki; bu bayramda ibadetlerimizi, ziyaretlerimizi gerçekleştirebilecek; sevdiklerimizle bayramlaşmanın güzelliğini sınırlı da olsa yaşayabileceğiz. Ancak emeklerimizi zayi etmemeli, malum olduğu üzere etkileri devam eden koronavirüs salgınına yönelik tedbirlerimizi almayı sürdürmeliyiz. Hijyen ve mesafe kurallarına; maske kullanımına dikkat etmeliyiz"

Başkan Altındağ, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Bu Kurban Bayramı inşallah daha nice bayramı sağlıkla ve sevdiklerimizle karşılayabileceğimiz, birbirimize sarılabileceğimiz güzel yarınların müjdecisidir. Hayırlı işlere, millet ve ülke olarak gücümüze güç katacağımız gelişmelere vesilesidir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam âleminin, milletimizin ve Malatyalı hemşerilerimin Mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Kesilen Kurbanların makbul olmasını, yapılan ibadetlerin kabulünü temenni ediyorum dedi."

Bülten: malatyagundemozel.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum