Başkan Sevim'den Kurban Bayramı Mesajı

Adalet Partisi (AP) Battalgazi İlçe Başkanı Hakan Sevim, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Sevim'den Kurban Bayramı Mesajı
19 Temmuz 2021 - 06:17 - Güncelleme: 19 Temmuz 2021 - 07:02
Adalet Partisi (AP) Battalgazi İlçe Başkanı Hakan Sevim, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Tüm Malatya ve Battalgazi ilçe halkının bayramını kutlayan Başkan Sevim, pandeminin henüz son bulmadığını hatırlatarak; sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına dikkat edilmesi gerektiğini hatırlattı.

Başkan Hakan Sevim, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: "Bizler inançlarına, geleneklerine, köklerine bağlı bir milletiz. Bayramlar bizim kardeşlik duygularımızı perçinler. Bulunduğumuz şartlara şükretme bilinci verir. Geçmişle bugünün arasında sarsılmaz surlarla çevrili gönül fetihleri sunar. Müslüman coğrafyalarda hüzün içinde bayramı karşılayan yüreklere, kabul olmasını temenni ettiğimiz dualar göndeririz. Bu vesile ile tüm ilçe halkımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, adanışın ve teslimiyetin bayramını hakkıyla ihya edenlerden olmayı diliyorum. Bayramın tüm dünya üzerinde barışın hakim olduğu, mazlumun canının yanmadığı, tüm İslam alemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve esenliğe vesile olmasını temenni ediyorum."

Pandemiyi Unutmayalım

"Pandemide normalleşme sürecinde olmamız bir rehavete sebebiyet vermemeli. Ramazan Bayramımızı evlerimizde geçirmek zorunda kaldık. İnşallah bu salgından en kısa sürede tamamen kurtulacağız. Ancak bu bayramda da tedbiri elden bırakmadan hareket etmeliyiz. Gelinen noktada normalleşme süreciyle birlikte bazı imkanlara erişmiş olsak da halen eski normal seviyesinde olmadığımızı hatırlatmak istiyorum. Bireysel olarak önlemlerimizi alıp Kurban Bayramımızı sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarını en üst seviyede tutarak geçirmemiz gerektiğini hatırlatmak istiyorum."

Bu duygu ve düşüncelerle kardeşliğin, hoşgörünün, paylaşımın ve dayanışmanın daimi olduğu nice bayramlar diliyor, tüm Malatya ve Battalgazi ilçe halkımın Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Bülten: malatyagundemozel.com
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum