Nurettin Öndeş Güven Tazeledi

26 Haziran 2021 Cumartesi günü Ankara’da yapılan Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği-Sandığı 9. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan; Nurettin Öndeş güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçildi.

Nurettin Öndeş Güven Tazeledi
27 Haziran 2021 - 19:46 - Güncelleme: 27 Haziran 2021 - 20:13
26 Haziran 2021 Cumartesi günü Ankara’da yapılan Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği-Sandığı 9. Olağan Genel Kurulunda mevcut başkan; Nurettin Öndeş güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçildi. Toplam’da 8000. Üye sayısı bulunan Demiryolu sevenler ve gönüllüler yardımlaşma derneği ve sandığı seçimlerinde konuşan Başkan Öndeş; Bizler demiryolcular olarak ülkemizin her bölgesine ve dernek üyelerimizin tümüne yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte her sorunlarını dinleyerek elimizden gelenin en iyisini en güzelini yapmaya hep gayret ettik. Elbette bizler hizmet için buradayız. İşçisi memuru bir arada hep beraber birbirimizin yanında olduk ve yine olmaya da devam edeceğiz. Seçim’e saygı duruşu ardından İstiklal marşının okunması ve konuşmacıların kürsüde söz alarak temenni ve dileklerini sunmasının ardından yapılan seçimde; Türkiye genelinden gelen üyelerin tamamının oylarını alarak tekrar başkanlığa seçilen Öndeş seçimin ardından yaptığı konuşmada bizim ana ilkelerimiz yaratılanı yaradandan ötürü sevmek bölgeciliğe ve meshepciliğe meydan vermeden siyasal düşünce farkı gözetmeden hizmet etmektir. Hiçbir ideolojinin uşağı olmadan temsil ettiğimiz üyelerimizin hizmetkarı olmak bizim varlık nedenimizdir diyerek sözlerini tamamladı. Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Derneği-Sandığı 9. Olağan Genel Kuruluna. 23.24 Dönem Malatya milletvekili ve Ata Sporları Vakfı Genel Başkanı, Ömer Faruk Öz, Demard Genel Başkanı Nami Aras, Demiryol İş sendikası Genel Sekreteri  Hüseyin Kaya, Demiryol İş Sendikası Teşkilatlandırma  Eğitim Sekreteri ,Yaşar Aydın,Demiryol İş Sendikası Genel Merkez Basın İşleri  Müdürü Genel Koordinatör Mahmut Yüksekbaş, Dekad Genel Başkanı Süleyman Köksal ve Yönetim Kurulu Üyeleri, En-K Muder Genel Başkanı, Bülent Kapu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Ulaşım Sen Genel Başkan Yardımcısı Vedat Emre ve Yönetim Kurulu, Demiryol İş Ankara Şube Başkanı MUSA Aker ve Yönetim Kurulu, Demiryol İş Malatya Şube Başkanı Hikmet Kazgan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Ulaşım Sen Malatya Şube Bşk Önder Akgül, İş İnsanı, Erhan Özcan, Ankara Malatyalılar Dernek Başkanı, Süleyman Bilgili, Mhp Malatya Yeşilyurt Belediye meclis Üyesi, Vahap Murat, Malatya Demiryol İş sendikası eski genel sekreteri Necmettin Aysan katıldılar. Demiryolu sevenler ve gönüllüler yardımlaşma derneği ve sandığı seçimleri sonunda oluşan yeni yenetim kurulu şöyle oluştu. 

Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma derneği Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Nurettin Öndeş, Yaşar Aydın, Macit Yorulmaz, Hamza İnce, Osman Bağcı, Cihangir Aydoğmuş, Mustafa Altındağ. Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Faruk El Yıldırım, Ali Albay, Ayhan Taş, Ahmet Şekerci, Musa Bozkurt, Yasin Yılmaz, Mahmut Gümüşsoy. Denetim Kurulu Asil Üyeleri; Hacı Kaplan, Aziz Murat Kayataş, Aytaç Parçikanlı. Denetim Kurulu Yedek Üyeleri; Halit Öngel, İbrahim Hakkı Yeni, Okan Kuzucu. Demiryolu Sevenler ve Gönüllüleri Yardımlaşma Sandığı Asil üyeleri; Nurettin Öndeş, Yaşar Aydın, Hikmet Kazgan, Ümit Demirbacak, Önder Akgül, Cihan Seyfi, Mesut Güzel. Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Şamil Ateş, Ali Yorulmaz, Cemal Şahin, Selçuk Korkmaz, Erol Özçelik, Hüsnü Şanlı, Emre Gülbahçe. Denetim Kurulu Asil Üyeleri; Hasan Doğan, Yakup Kaya, Ayhan Kandur. Denetim Kurulu Yedek Üyeleri; Vefaddin Karaman, Rıfat Ekin ve Furkan İçme olarak belirlendiler.
Haber: malatyagundemozel.com


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum